Sme rádi, že ste navštívili našu stránku. V nasledujúcich riadkoch Vám uvedieme, čím sa odlišujeme od konkurencie.

Výpočtová technika je naša najväčšia hobby už viac ako 20 rokov. K tomuto koníčku za posledné roky pribudla aj satelitná technika. Denne sledujeme satelitné stránky, čítame všetky novinky, diskusné fóra a tak si priebežne dopĺňame vedomosti.

Postupne sme si zaobstarali všetko potrebné náradie pre kvalitné vykonanie montáží a servisov. Disponujeme profesionálnou meracou technikou, ktorou sa čas montáže skráti na minimum a zároveň máte záruku najlepšieho nastavenia.

Testujeme doma prijímače ktoré sa objavia na trhu, aby sme mali prehľad ktoré modely sú najkvalitnejšie a najmenej poruchové. Ktoré máme predávať a ktorým sa naopak vyhýbať. Výber je síce veľký, ale v obehu je aj veľa značiek s nedotiahnutým softvérom, nekvalitným hardvérom a tak nie sú úplne vhodné predaja spotrebiteľom.

Pri kúpe kompletu máte bezplatný záručný servis po dobu 2 rokov, ako aj zapožičanie náhradného prijímača počas doby reklamácie.

Niečo sa v záručnej dobe pokazilo no neviete už nájsť faktúru ? U nás to problém nie je. Všetok predaj si podrobne evidujeme.

Komplet Vám zdarma dovezieme, alebo si poň môžete prísť po predchádzajúcej telefonickej dohode aj osobne.

Satelitné prijímače odovzdávame nastavené, TV programy vždy zoradíme- základ / platená ponuka a majiteľov oboznámim s ich obsluhou.

Chodievame i na servisy, ktoré iné firmy odmietajú pre malú finančnú rentabilitu, časovú náročnosť, väčšiu vzdialenosť, prípadne z dôvodu, že daný komplet nebol zakúpený v ich predajni.

Vykonávame aj opravy a dokončenia nezvládnutých, alebo zle vykonaných montáží po iných montéroch a samoinštaláciách.

V ústrety sa snažíme vychádzať aj pracovnou dobou. Už si nemusíte kvôli inštalácii satelitu brať v práci voľno, montujeme až do podvečerných hodín aj počas víkendov a sviatkov.

Všetky naše montáže a servisy končia úspešne a dlhoročnou spokojnosťou zákazníkov. Neposlednou bezkonkurenčnou výhodou u nás je istotne aj garancia najnižších cien a 5 ročná záruka na montáž.